برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
مبلمان و گلدان مدرن
مبلمان مدرن
گلدان مدرن
ماکت مبلمان مدرن

اطلاعات پروژه

مبلمان و گلدان مدرن

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای ارجمندی
تاریخ شروع پروژه : آذر ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : دی ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

محصولات مبلمان و گلدان های مدرن در تاریخ آذر ماه ۱۴۰۰ به مدت ۳۰ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است . این محصولات شامل طراحی های استون ، دیاموند ، کومودوتی و ادج می باشند. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده است . رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری محصولات مبلمان و گلدان های مدرن توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

یک کاناپه مدرن که به عنوان مرکز اصلی یک اتاق نشیمن شناخته می شود، بر زیبایی شکل و عملکرد فضا حکم می کند. طراحی مبلمان بروز در هر خانه و شرکت های امروزی به کار می آید. ایده یک خانه و دفتر کار مدرن، تداعی مکانی روشن و دنج است که در آنجا افراد می‌توانند احساس آرامش و در عین حال برای انجام کارهای مهم خود انگیزه کافی داشته باشند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

مبلمان و گلدان مدرن – گلدان مدرن – ماکت گلدان مدرن – مبلمان بروز – گلدان استون – مبل الماسی – مبلمان بروز – مبل جدید – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت مبل – ماکت حجمی – سفارش ساخت ماکت معماری – خرید ماکت های آماده – ماکت صندلی – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی بروز – ماکت تبلیغاتی و صنعتی جدید – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی  – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت تخت – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت دکوری – هزینه ماکت تخت – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور