برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت تبلیغاتی شامپو داو
ماکت نمایشگاهی شامپو داو
ماکت شامپو داو
ماکت دکوری شامپو داو
ماکت صنعتی شامپو داو

اطلاعات پروژه

ماکت تبلیغاتی شامپو داو

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای غفور
تاریخ شروع پروژه : آذر ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : آذر ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

ماکت تبلیغاتی شامپو داو در تاریخ آذر ماه ۱۴۰۰ به مدت ۱۵ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. ماکت صنعتی و تبلیغاتی شامپو به سفارش کارخانه محصولات شوینده داو ساخته شده است. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده استد. رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری ماکت های صنعتی و تبلیغاتی شوینده توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی شامپو داو – ماکت نمایشگاهی شامپو داو – ماکت شامپو داو – ماکت دکوری شوینده داو – ماکت صنعتی شوینده داو – ماکت مواد بهداشتی – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت بطری – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – سفارش ساخت ماکت تبلیغاتی – خرید ماکت های آماده – ماکت بطری – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی شوینده – ماکت تبلیغاتی و صنعتی داو – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی بطری یام یام – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت بطری – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت بطری – هزینه ماکت بطری – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور