برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
کیوسک ساندویچ هات داگ
کیوسک ساندویچ
کیوسک هات داگ
کیوسک فست فود

اطلاعات پروژه

کیوسک ساندویچ هات داگ

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای قاضی
تاریخ شروع پروژه : دی ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : دی ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

کیوسک ساندویچ هات داگ در تاریخ دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۲۷ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. کیوسک ساندویچ هات داگ برای فست فود واقع در بام لند دریاچه خلیج فارس غرب تهران ساخته شده است. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده است. رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری کیوسک توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

کیوسک ساندویچ هات داگ – غرفه ساندویچ – کیوسک هات داگ – غرفه فست فود – ماکت فست فود – دکور فست فود – ماکت هات داگ – دکور رستوران – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت غذا – ماکت حجمی – سفارش ساخت ماکت معماری – خرید ماکت های آماده – ماکت سفارشی – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی فست فود – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت ساندویچ – سفارش ساخت ماکت رستورانی – هزینه ماکت نان – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور