برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت های تبلیغاتی فست فود
ماکت فست فود پیتزا
ماکت فست فود همبرگر
ماکت فست فود سیب زمینی
ماکت فست فود

اطلاعات پروژه

ماکت تبلیغاتی فست فود

محل اجرای پروژه : متل قو
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای حسن زاده
تاریخ شروع پروژه : مهر ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : مهر ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

ماکت های تبلیغاتی فست فود در تاریخ مهر ماه ۱۴۰۰ به مدت ۲۳ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. ماکت های تبلیغاتی فست فود به سفارش رستوران باربیکیوقو واقع در متل قو ساخته شده است. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده است. رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری این ماکت های تبلیغاتی توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت های تبلیغاتی فست فود – ماکت ساندویچ همبرگر – ماکت پیتزا – ماکت فست فود سیب زمینی – ماکت خوراکی – ماکت غذا – ماکت دکوری رستوران – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت غذا – ماکت حجمی – ماکت حجیم – سفارش ساخت ماکت رستوران – خرید ماکت های آماده – ماکت ساندویچ – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی متل قو – ماکت تبلیغاتی و صنعتی غذای آماده – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی رستورانی – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت بطری – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت غذا – هزینه ماکت پیتزا – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور