برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت اردک فایبرگلاس
ماکت اردک
اردک فایبر گلاس

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : بندر عباس
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای کریمی
تاریخ شروع پروژه : شهریور ۱۳۹۰
تاریخ پایان پروژه : شهریور ۱۳۹۰

توضیحات پروژه

ماکت اردک با در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۰ به مدت ۲۰ روز طراحی و تولید گردید. ماکت اردک به سفارش مهد کودک اردک آبی می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین مهد کودک واقع در بندر عباس تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت اردک به صورت تقریبی ۱ متر در ۳۵ سانتی متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۴ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

بهترین مکان برای تبلیغ مهد کودک ها، نمای بیرونی آنهاست؛همچنین کیفیت نما سازی،معرف مهد کودک ها است و زیبایی و مهیج بودن ظاهر مهد کودک، باعث ترغیب کودکان به رفت و آمد در این محیط می شود.امروزه در مهد کودک ها برای جلب توجه کودکان به این محیط، تنها به نقاشی و رنگ آمیزی نما اکتفا نمی شود؛ بلکه برای جذابیت بیشتر و جذب بیشتر کودکان از ماکت های حجمی کودکانه استفاده می شود.

قابل جابه‌جا کردن و دوام بسیار بالای ماکت های حجمی، از برتری های دیگر استفاده از این محصولات می باشد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت اردک – ماکت فایبر گلاس – نمای ساختمان مهدکودک – نمای فایبر گلاس – نمای فایبر گلاس کودک – ماکت کودک – ساخت ماکت – قالبگیری – حجم سازی – قالبگیری فایبر گلاس – هزینه طراحی ماکت – هزینه ماکت فایبر گلاس – دکور کودک – نمای مهد کودک – دیوار مهد کودک – دیوار مهد – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی و صنعتی در ابران – دکور کودانه – دکور کودک – طراحی مهد کودک -دکور مهد – دکور مهدکودک – سازی نمای مهدکودک – دیزاین داخلی مهدکودک  – دکوراسیون نمای ساختمان پیش دبستانی – شرکت آرسین دکور