برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت اره ماهی
المان شهری اره ماهی
دکور شهری اره ماهی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، دریاچه چیتگر
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای یعقوبی
تاریخ شروع پروژه : خرداد ۹۴
تاریخ پایان پروژه : تیر ۹۴

توضیحات پروژه

ماکت حجمی اره ماهی در تاریخ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت اره ماهی به سفارش شهرداری منطقه ۲۲ می باشد. از این ماکت در دکور دریاچه چیتگر تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت اره ماهی به صورت تقریبی ۴ مترطول و ارتفاع ۵/۵ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۱۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه، رطوبت و نور خورشید بسیار مقاوم می باشد. نوع آببندی این آبنما استفاده از بیس و بدنه اصلی ماکت می باشد که به هیچ گونه ماده ای دیگر نیاز ندارد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد.استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت حجمی اره ماهی – المان شهری اره ماهی – اره ماهی تبلیغاتی – اره ماهی فایبر گلاس – المان شهری – ماکت شهری – سفارش ساخت المان شهری -سفارش ساخت سازه های حجیم و صنعتی – دکور اره ماهی – المان شهری – طراحی المان شهری – ماکت فایبر گلاس اره ماهی – قالب گیری اره ماهی – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی و صنعتی در ابران – تبلیغ اره ماهی – ماکت تبلیغاتی اره ماهی –  ساخت سازه های حجمی فایبر گلاس – گروه صنعتی آرسین دکور – حجم سازی سی ان سی – کارخانه خدمات سی ان سی – سازنده دستگاه سی ان سی – شرکت آرسین دکور