برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
بستنی اسکوپی
بستنی قیفی اسکوپی
بستنی اسکوپی نانی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : اصفهان
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای محمد حسینی
تاریخ پروژه : تیر ۱۳۹۰

توضیحات پروژه

ماکت بستنی اسکوپی در تاریخ تیر ماه سال ۱۳۹۰ به مدت ۱۵ روز طراحی و تولید گردید. ماکت بستنی اسکوپی به سفارش بستنی فروشی آنا می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین این بستنی فروشی که در اصفهان قرار دارد،  بهره گرفته شده است. ابعاد این ماکت به صورت تقریبی ۱ متر در ۶۰ سانتی متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۵ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد؛ که به روش قالب گیری تولید شده است. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

نسب ماکت های بستنی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین درزیبا سازی هم نقش به سزایی دارد.این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در بستنی فروشی ها و کافی‌شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد.با نصب ماکت های حجمی بستنی، مشتریان و عابرین پیاده و سواره در خیابان به خوبی شمارا پیدا خواهند نمود.رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی بستنی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت بستنی اسکوپی – ماکت تبلیغاتی – هزینه ماکت بستنی – ماکت بستنی -بستنی فروشی – دکور بستنی فروشی – دکور بستنی – ماکت سازی – ماکت فایبر گلاس – ماکت بستنی قیفی – ماکت فایبر گلاس بستنی – بستنی فایبر گلاس – بستنی پلاستیکی – بستنی بزرگ – قیمت ماکت بستنی قیفی – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی و صنعتی در ابران – بستنی اسکوپی فایبر گلاس – قالب گیری بستنی – شرکت آرسین دکور