ماکت اردک فایبرگلاس
15
آذر

ماکت تبلیغاتی اردک

ماکت اردک با در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۰ به مدت ۲۰ روز طراحی و تولید گردید. ماکت اردک به سفارش مهد کودک اردک آبی می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین مهد کودک واقع در بندر عباس تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت اردک به صورت تقریبی ۱ متر در ۳۵ سانتی متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۴ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

بهترین مکان برای تبلیغ مهد کودک ها، نمای بیرونی آنهاست؛همچنین کیفیت نما سازی،معرف مهد کودک ها است و زیبایی و مهیج بودن ظاهر مهد کودک، باعث ترغیب کودکان به رفت و آمد در این محیط می شود.امروزه در مهد کودک ها برای جلب توجه کودکان به این محیط، تنها به نقاشی و رنگ آمیزی نما اکتفا نمی شود؛ بلکه برای جذابیت بیشتر و جذب بیشتر کودکان از ماکت های حجمی کودکانه استفاده می شود.

قابل جابه‌جا کردن و دوام بسیار بالای ماکت های حجمی، از برتری های دیگر استفاده از این محصولات می باشد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی اردک –  ماکت اردک – اردک پلاستیکی – اردک فایبر گلاس – اردک بزرگ – قالب گیری اردک – اردک فایبر گلاس – اردک دیواری – اردک فایبر گلاس دیواری -خدمات ماکت سازی با فایبرگلاس – طراحی نمای مهدکودک – طراحی نمای مهد کودک خلاقانه – هزینه طراحی  – نمای خارجی مهدکودک – دیزاین نمای خارجی مهدکودک – طراحی و دیزاین نمای خارجی مهدکودک – دکور نمای خارجی مهدکودک – ساخت نمای خارجی مهدکودک – نمای ساختمان مهدکودک – طراحی نمای ساختمان مهدکودک – نمای ساختمان مهدکودک خلاقانه – آرسین دکور – نمای ساختمان مهد کودک با ماکت فایبرگلاس – گروه صنعتی آرسین دکور  – شرکت آرسین دکور