بستنی اسکوپی
05
شهریور

ماکت بستنی قیفی اسکوپی

ماکت بستنی قیفی اسکوپی در تاریخ تیر ماه سال ۱۳۹۰ به مدت ۱۵ روز طراحی و تولید گردید. ماکت بستنی اسکوپی به سفارش بستنی فروشی آنا می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین این بستنی فروشی که در اصفهان قرار دارد،  بهره گرفته شده است. ابعاد این ماکت به صورت تقریبی ۱ متر در ۶۰ سانتی متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۵ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد؛ که به روش قالب گیری تولید شده است. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

هرچه بیشتر برای تبلیغات هزینه شود، تاثیر بیشتری در فروش ایجاد می شود.ماکت های تبلیغاتی به صورت بصری در فکر و ذهن مخاطب باقی می ماند. در صورتی که مجسمه محصول شما در سایز بزرگ در نقطه‌ی مناسبی در دید عموم قرار بگیرد، افراد زیادی تماشاگر آن خواهد بود و تبلیغ کالای شما بی واسطه خواهد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

ماکت بستنی قیفی اسکوپی – هزینه ساخت ماکت تبلیغاتی – هزینه ساخت ماکت بستنی – انواع ماکت بستنی  – ماکت سازی – ماکت فایبر گلاس – ماکت فایبرگلاس –  فایبر گلاس – بستنی پلاستیکی -مدل سازی سه بعدی –  بستنی بزرگ -بستنی اسکوپی فایبر گلاس – قالب گیری بستنی قیفی – دیزاین بستنی – ماکت سازی حجیم – گروه صنعتی آرسین دکور – ماکت سازی تبلیغاتی – arsindecor – شرکت آرسین دکور