ماکت اره ماهی
15
آذر

المان شهری اره ماهی

ماکت ماهی در تاریخ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت اره ماهی به سفارش شهرداری منطقه ۲۲ می باشد. از این ماکت در دکور دریاچه چیتگر تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت اره ماهی به صورت تقریبی ۴ مترطول و ارتفاع ۵/۵ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۱۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه، رطوبت و نور خورشید بسیار مقاوم می باشد. نوع آببندی این آبنما استفاده از بیس و بدنه اصلی ماکت می باشد که به هیچ گونه ماده ای دیگر نیاز ندارد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد. استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد. استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید:

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

 

المان شهری اره ماهی – ساخت المان های شهری اره ماهی -ساخت  اره ماهی تبلیغاتی -ساخت اره ماهی فایبر گلاس -ساخت المان شهری – ماکت شهری – اولین و بزرگترین سازنده و طراح انواع ماکت های تبلیغاتی در ایران و خاورمیانه – هزینه دکور اره ماهی – طراحی المان شهری – هزینه طراحی المان شهری – هزینه ماکت فایبر گلاس اره ماهی – هزینه قالب گیری اره ماهی – هزینه ساخت ماکت اره ماهی – ساخت اره ماهی پلاستیکی – اولین و بزرگترین شرکت ماکتسازی – ساخت اره ماهی بزرگ – هزینه دکور اره ماهی –  ماکت ماهی – ماکت فایبرگلاس و حرفه ای – تبلیغ اره ماهی – هزینه ماکت تبلیغاتی اره ماهی – گروه صنعتی آرسین دکور  – شرکت آرسین دکور