برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
استند بطری تبلیغاتی
استند بطری
استند تبلیغاتی

اطلاعات پروژه

استند بطری تبلیغاتی

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای حداد
تاریخ شروع پروژه : دی ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : دی ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

استند بطری تبلیغاتی در تاریخ دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۲۰ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. ماکت استند بطری تبلیغاتی کرم دست و صورت به سفارش داروخانه ای ولقع در شرق تهران ساخته شده است. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده است. رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری استند فروشگاهی توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

استند بطری تبلیغاتی – استند بطری – استند تبلیغاتی – استند نمایشگاهی – قفسه دکوری – قفسه دارو – قفسه محصول – ماکت بهداشتی – لوازم آرایشی – لوازم بهداشتی – محصولات آرایشی – محصولات بهداشتی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت بطری – ماکت حجمی – ماکت داروخانه – سفارش ساخت ماکت پزشکی – خرید ماکت های آماده – ماکت بطری – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی پزشکی – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت بطری – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت بطری – هزینه ماکت بطری – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور