برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
فونت حجیم و سه‌بعدی
فونت حجیم
فونت حجیم
فونت حجیم سه‌بعدی

اطلاعات پروژه

فونت حجیم و سه‌بعدی

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای مهدی پور
تاریخ شروع پروژه : بهمن ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : بهمن ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

فونت حجیم و سه‌بعدی در تاریخ بهمن ماه ۱۴۰۰ به مدت ۶ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است.ماکت فونت یونولیت SAMA جهت استفاده در غرفه نمایشگاه طراحی و ساخته شده است. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فوم با دانسیته بالا می باشد که با استفاده از رنگ صنعتی- خودرویی رنگ آمیزی شده است. با توجه به طراحی و وزن سازه و استراکچر استفاده شده در این پروژه، امکان حمل و نقل و نصب بسیار آسان وجود دارد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

در نمایشگاه ها و غرفه های تبلیغاتی و نمایشگاهی، استفاده از ماکت های جذاب موجب جذب بازدیدکنندگان شده و مفید واقع خواهد شد. شما می توانید با ساخت ماکت های تبلیغاتی خود و قرار دادن این ماکت حجمی تبلیغاتی در غرفه نمایشگاهی، دکور و دیزاین غرفه خود را مناسب سازی کرده و بهترین تبلیغات محیطی را انجام دهید.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

فونت حجیم و سه‌بعدی – فونت حجیم – فونت سه‌بعدی – فونت حجیم سه‌بعدی – ماکت یونولیتی – یونولیت رنگی – فونت بزرگ – فونت با فوم – قیمت ورقه های فوم – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت متن – ماکت حجمی – ماکت نوشته – خرید ماکت های آماده  – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی یونولیتی – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت بطری – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت فونت – هزینه ماکت بطری – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور