برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت قوری
ماکت چای ماسوله
ماکت فنجان

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، اتوبان شهید مدرس
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای رحیمی
تاریخ شروع پروژه : مهر ۹۴
تاریخ پایان پروژه : آبان  ۹۴

توضیحات پروژه

ماکت بیلبورد چای ماسوله در تاریخ مهر ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت قوری و فنجان به سفارش کارخانه چای ماسوله می باشد. از این ماکت در بیلبورد بزرگراه مدرس بهره گرفته شده است. ارتفاع این ماکت حدودا ۲ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۳۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه، رطوبت و اشعه نور خورشید بسیار مقاوم می‌باشد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

هرچه بیشتر برای تبلیغات هزینه شود، تاثیر بیشتری در فروش ایجاد می شود.ماکت های تبلیغاتی به صورت بصری در فکر و ذهن مخاطب باقی می ماند. در صورتی که مجسمه محصول شما در سایز بزرگ در نقطه‌ی مناسبی در دید عموم قرار بگیرد، افراد زیادی تماشاگر آن خواهد بود و تبلیغ کالای شما بی واسطه خواهد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت بیلبورد چای ماسوله – تبلیغات بیلبوردی – قیمت بیلبورد – ساخت ماکت تبلیغاتی بیلبورد – هزینه بیلبورد – ماکت بیلبورد – قیمت ماکت – قیمت ماکت بیلبوردی – هزینه بیلبورد – بیلبورد تبیلیغاتی – قیمت ماکت تبلیغاتی بیلبورد – ماکت قوری و فنجان – ماکت قوری – ماکت فنجان – گروه صنعتی آرسین دکور – ماکت فایبر گلاس – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی و صنعتی در ابران – شرکت ماکت سازی حرفه ای و صنعتی – هزینه قالب گیری – هزینه فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی بیلبورد – چای ماسوله – ماکت چای – طراحی ماکت تبلیغاتی بیلبورد به وسیله متریال فایبرگلاس – تبلیغ چای – ماکت چای ماسوله – تبلیغ چای ماسوله – شرکت آرسین دکور