برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
دیزاین بستنی فروشی
دکور پیشخوان بستنی فروشی
دکوراسیون بستنی فروشی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، بستنی فروشی پالیز
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای فرهادی
تاریخ شروع پروژه :۱۰ تیر ۹۴
تاریخ پایان پروژه : ۱۸ تیر ۹۴

توضیحات پروژه

دکور کانتر بستنی فروشی پالیز در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴ به مدت ۸ روز طراحی و تولید گردید. دکوراسیون کانتر و میز بستنی فروشی به سفارش بستنی فروشی پالیز  می باشد. ابعاد این دکوری به صورت تقریبی ۲/۵ در ۲/۵ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۴ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فوم ویژه ماکت سازی با دانسیته بالا می باشد که توسط دستگاه سی ان سی برش خورده است؛ و به واسطه روکش شدن با لاک، سطح کار کاملا براق شده و به استحکام این متریال اضافه شده است.

اهداف اجرای پروژه

همانطور که می دانید، در کافی شاپ ها، با هر طرح و سبکی که دیزاین شده باشند، کانتر یکی از ارکان اساسی است. کانتر محل دریافت و تحویل سفارش، تسویه، محل نمایش محصولات و ویترین کافه و … می باشد. بنابراین وجود یک کانتر که به لحاظ دیزاین قدرتمند و از طرف دیگر پاسخگوی نیاز باشد، برای هر کافی شاپ و کافه ای ضروری به نظر می رسد. بهره گیری از متریال فوم، نکات مثبتی همچون وزن سبک، کند سوزی و ضد آب بودن را دارا می باشد و برای دکور کانتر از لحاظ اقتصادی کاملا به نسبت چوب، مقرون به صرفه خواهد بود.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

دکور کانتر بستنی فروشی – کانتر – طراحی کانتر –  کانتر بستنی فروشی – برش فوم – فوم ویژه ماکت سازی – فوم دانسیته بالا – میز بستنی فروشی – کانتر مغازه –  میز بستنی – فروشگاه – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی در ایران – دکور فروشگاه – میز بستنی – سازنده سی ان سی برش یونولیت – ساخت دکور برنامه تلویزیونی – استند حجمی – نمای بیرونی مهدکودک – برش یونولیت – خدمات فایبرگلاس – بیلبورد حجمی – نمای بیرونی مهدکودک – برش استیکر روزر نگ – شرکت آرسین دکور