برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت دندانپزشک و دندان
ماکت شغل دندانپزشکی
ماکت دندان مصنوعی
ماکت حجیم دندان
ماکت دندان و دندانپزشک

اطلاعات پروژه

ماکت دندانپزشک و دندان

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : خانم ذوالفقاری
تاریخ شروع پروژه : تیر ماه ۱۳۹۹
تاریخ پایان پروژه : مرداد ماه ۱۳۹۹

توضیحات پروژه

ماکت دندانپزشک و دندان در تاریخ مرداد ۱۳۹۹ به مدت ۱۹ روز در گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و تولید گردید. این محصولات به سفارش مطب کودکان در استان البرز طراحی و ساخته شده است. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد که به واسطه به کارگیری این نوع متریال، ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به طراحی و نوع سازه و استراکچر استفاده شده در این پروژه، امکان حمل و نقل و نصب بسیار آسان وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

با توجه به اینکه واژه دکتر و دندانپزشک در بیشتر مواقع موجب ایجاد ترس در کودکان میشود ، اگر مطب های دندانپزشکی با ماکت های فانتزی و جذاب تزیین شوند ،علاوه بر کاهش استرس کودکان ، باعث ایجاد علاقه آنها به آن دندان پزشکی ، و درنتیجه افزایش مراجعه به آن مطب میشود. ترکیب کاغذ دیواری و ماکت یکی از بروزترین محصولات در امر دکوراسیون داخلی می باشد که این روزها که طرفداران زیادی برای خود دارد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت دندانپزشک و دندان – ماکت فایبرگلاس دندانپزشک – ماکت فایبرگلاس دندان – ماکت تبلیغاتی دکتر – ماکت فوم دندانپزشک – ماکت یونولیتی مسواک – ماکتهای فایبر دندان – ماکتهای تبلیغاتی دکتر – ماکت ویژه کودک  – ماکت مطب – برش یونولیت – اولین و بزرگترین شرکت طراح و سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی در ایران – طراحی صنعتی و اجرای ماکت فایبر – سازنده ماکت – رنگ صنعتی و خودرویی – طراحی ماکت مطب – دکوراسیون مطب – ماکت مطب – دیزاین دندانپزشکی – دکور ساختمان پزشکان – ماکت حجیم – ماکت ساختمان پزشکان  – ماکت فوم خمیردندان – ماکت حجیم مسواک – فایبرگلاس – متریال فایبر – ماکت ساز حرفه ای فایبرگلاس – ماکت ساز ارزان – ماکت ارزان – ماکت ارزان دکتر – ماکت ساز حرفه ای در ایران – آموزش ماکت سازی – اولین و بزرگترین شرکت طراح و سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی در ایران – ماکت چوبی – قیمت ماکتهای فایبرگلاس حجم بزرگ و حجیم – ماکت فومی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور