برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت دکوری اتوبوس
ماکت تبلیغاتی اتوبوس
ماکت نمایشگاهی اتوبوس

اطلاعات پروژه

ماکت دکوری اتوبوس

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : خانم هاشمی
تاریخ شروع پروژه : مهر ماه ۱۳۹۹
تاریخ پایان پروژه : مهر ماه ۱۳۹۹

توضیحات پروژه

ماکت دکوری اتوبوس در تاریخ مهر ۱۳۹۹ به مدت ۱۰ روز در گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و تولید گردید. این محصولات به سفارش مهدکودک واقع در استان قم طراحی و ساخته شده است. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد که به واسطه به کارگیری این نوع متریال، ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به طراحی و نوع سازه و استراکچر استفاده شده در این پروژه، امکان حمل و نقل و نصب بسیار آسان وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

با توجه به اینکه در فضا های ویژه آموزش و تفریح کودکان ، بچه ها بیشتر وقت خود را صرف بازی کردن و کشیدن نقاشی در کلاس می نمایند، بنابراین طراحی داخلی کلاس ها بسیار حائز اهمیت است و باید به گونه ای باشد که کودک در کلاس احساس شادی و آرامش داشته باشد. ترکیب کاغذ دیواری و ماکت یکی از بروزترین محصولات در امر دکوراسیون داخلی می باشد که این روزها که طرفداران زیادی برای خود دارد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت دکوری اتوبوس – ماکت تبلیغاتی اتوبوس – ماکت نمایشگاهی اتوبوس – ماکت نمایشی – ون اسباب بازی – ماکت ایستگاه اتوبوس – اتوبوس سرویس مدرسه-اتوبوس دو طبقه – اتوبوس شهری – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت ماشین – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت خودرو – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – سفارش ساخت ماکت معماری – خرید ماکت های آماده – ماکت اتومبیل – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی سرویس مدرسه – ماکت تبلیغاتی و صنعتی – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت ماشین – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت خودرو – هزینه ماکت مدرسه – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور