برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت کلبه شکلاتی
ماکت کلبه آبنباتی
ماکت خانه شکلاتی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، فروشگاه شکلات
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : خانم محمدی
تاریخ شروع پروژه : اردیبهشت ۹۵
تاریخ پایان پروژه : خرداد ۹۵

توضیحات پروژه

ماکت کلبه شکلاتی در تاریخ اردیبهشت  ۱۳۹۵ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت کلبه شکلات به سفارش فروشگاه شکلات می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین فروشگاه ها  استفاده می شود که باعث جلب توجه مشتریان شود. ابعاد ماکت کلبه شکلاتی تقریبا با ارتفاع ۱٫۲۰ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۶۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

ماکت های تبلیغاتی یکی از تجهیزات بسیار کارآمد برای اطلاع رسانی کسب و کار شما هستند.با توجه به این که استفاده از ماکت های تبلیغاتی، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ محصول شما بوده، هرچقدر این ماکت ها بزرگ تر باشد، قطعا چشم گیر تر است و استفاده از آن نقش مهمی در جلب نظر مردم دارد.استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا ماکت های تبلیغاتی، بدنه ای بسیار مقاوم داشته باشند.و با استحکامی که ماکت های تبلیغاتی دارند، حمل و نقل، جابه جایی و سقوط احتمالی، هیچ آسیبی به محصولات نخواهند زد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت کلبه شکلاتی – ماکت خانه شکلانی – ماکت کلبه آبنباتی – ماکت خانه آبنباتی – ماکت آبنبات – ماکت شکلات – ماکت تبلیغاتی شکلات – قیمت برش استیکر روزرنگ – ساخت قطعات صنعتی با فایبرگلاس – دکوراسیون غرفه نمایشگاهی – نمای بیرونی مهدکودک – ماکت تبلیغاتی – دکور داخلی مهدکودک – ماکت ساز – سازه های حجمی فایبر گلاس – دکوراسیون داخلی مهد کودک – آبنبات حجمی – دیزاین شکلاتی – دکور طرح شکلاتی – خانه شکلاتی فایبر گلاس – شرکت آرسین دکور