برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت سبد انار
ماکت انار
المان شهری سبد انار

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، پارک لاله
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : شهرداری تهران
تاریخ شروع پروژه : آبان ۱۳۹۰
تاریخ پایان پروژه : آذر ۱۳۹۰

توضیحات پروژه

المان شهری سبد انار در تاریخ آبان ماه سال ۱۳۹۰ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. المان های شهری سبد انار به سفارش شهرداری تهران می باشد. از این المان در دکوراسیون و دیزاین پارک لاله واقع در تهران بهره گرفته شده است. ابعاد المان شهری سبد انار به صورت تقریبی ۳ متر در ۴ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۱۵۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها، پارک ها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد.استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

المان شهری سبد انار – ماکت سبد انار – ماکت انار – المان های شهری سبد انار – المان شهری شب یلدا – ماکت شب یلدا – دکور شب یلدا – ساخت ماکت شب یلدا –  ماکت انار و سبد – ماکت سبد و انار – المان شهری انار – شهرداری تهران – دیزاین پارک – المان شهری پارک – انار فایبر گلاس – سبد انار بزرگ – سبد انار بزرگ – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی و صنعتی در ابران – سبد انار فایبر گلاس – گروه صنعتی آرسین دکور – حجم سازی – دستگاه سی ان سی – شرکت ماکت سازی – شرکت آرسین دکور