ماکت قوری
05
شهریور

ماکت تبلیغاتی بیلبورد چای ماسوله

ماکت تبلیغاتی بیلبورد چای ماسوله

ماکت های تبلیغاتی بیلبورد چای ماسوله در تاریخ مهر ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت قوری و فنجان به سفارش کارخانه چای ماسوله می باشد. از این ماکت در بیلبورد بزرگراه مدرس بهره گرفته شده است. ارتفاع این ماکت حدودا ۲ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۳۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه، رطوبت و اشعه نور خورشید بسیار مقاوم می‌باشد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

هرچه بیشتر برای تبلیغات هزینه شود، تاثیر بیشتری در فروش ایجاد می شود.ماکت های تبلیغاتی به صورت بصری در فکر و ذهن مخاطب باقی می ماند. در صورتی که مجسمه محصول شما در سایز بزرگ در نقطه‌ی مناسبی در دید عموم قرار بگیرد، افراد زیادی تماشاگر آن خواهد بود و تبلیغ کالای شما بی واسطه خواهد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی بیلبورد چای ماسوله – ماکت قوری و فنجان – ماکت چایی – قیمت ساخت ماکت تبلیغاتی چایی  – شرکت ماکت سازی – قالبگیری با فایبرگلاس – سازنده ماکت چایی – طراحی و ساخت ماکت قوری و فنجان – ماکت فنجان و قوری – ماکت چای فایبرگلاس – تبلیغاتی چایی – ماکت تبلیغاتی – ماکت صنعتی – ماکت فایبرگلاس – شرکت ماکت سازی – قالبگیری با فایبرگلاس – اولین و بزرگترین شرکت ماکت سازی – سازنده ماکت چای – arsindecor – ماکت های  تبلیغاتی بیلبورد چای ماسوله با متریال فایبرگلاس – ماکت فنجان و قوری – قیمت استند – شرکت آرسین دکور – شرکت ماکت سازی – قالبگیری با فایبرگلاس – تنها سازنده ماکت چایی در ایران – ماکت های تبلیغاتی بیلبورد چای ماسوله – ماکت فنجان – قالبگیری با فایبرگلاس – سازنده ماکت چای – گروه صنعتی آرسین دکور – شرکت آرسین دکور