ماکت آبنما کتاب
05
شهریور

آبنما ماکت طرح کتاب

ماکت آبنما با طرح کتاب در تاریخ فروردین ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت آبنما با طرح کتاب به سفارش انتشارات نصر می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین غرفه نمایشگاهی این انتشارات در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت آبنما با طرح کتاب به صورت تقریبی ۶ متر در ۶ متر و ارتفاع ۳٫۵ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۲۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد.

به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. نوع آب بندی این آبنما استفاده از بیس و بدنه اصلی ماکت می باشد که به هیچ گونه ماده ای دیگر نیاز ندارد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

در نمایشگاه ها و غرفه های تبلیغاتی و نمایشگاهی، استفاده از ماکت های جذاب موجب جذب بازدیدکنندگان شده و مفید واقع خواهد شد. شما می توانید با ساخت ماکت های تبلیغاتی خود و قرار دادن این ماکت حجمی تبلیغاتی در غرفه نمایشگاهی، دکور و دیزاین غرفه خود را مناسب سازی کرده و بهترین تبلیغات محیطی را انجام دهید.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

آبنما ماکت طرح کتاب – ساخت آبنما  – دکور کتاب – دکوراسیون نمایشگاه کتاب – ماکت فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی – ماکت ساز حرفه ای – ساخت آبنما – ساخت ماکت آبنما – دکور کتاب – ماکت صنعتی – دکوراسیون نمایشگاه کتاب – ماکت تبلیغاتی آبنما با متریال فایبرگلاس – اولین و بزرگترین شرکت ماکت سازی در ایران – – هزینه ساخت آبنما – ماکت تبلیغاتی – طراحی و ساخت  انواع ماکت آب نما با متریال فایبرگلاس  – دکوراسیون نمایشگاه کتاب – ماکت فایبرگلاس جهت غذفه های نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تهران – ماکت های تبلیغاتی – شرکت ماکت سازی در ایران و خاورمیانه – نمایشگاه کتاب – آبنما ماکت با طرح کتابها – ماکت سازی آرسین دکور – شرکت آرسین دکور – ساخت ماکت آب نما – دکور کتاب – دکوراسیون نمایشگاه کتاب – گروه صنعتی آرسین دکور – شرکت آرسین دکور