ماکت دارو انرامین
19
آذر

ماکت تبلیغاتی دارو انرامین

ماکت طرف دارو انرامین در تاریخ مرداد ۱۳۹۵ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت دارو انرامین  به سفارش شرکت دارویی می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین غرفه نمایشگاهی این شرکت در نمایشگاه ایران فارما در مصلی تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت دارو با ارتفاع ۱٫۵ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۱۵ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جابجایی و حمل و نصب بسیار آسان وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

ماکت های تبلیغاتی یکی از تجهیزات بسیار کارآمد برای اطلاع رسانی کسب و کار شما هستند.با توجه به این که استفاده از ماکت های تبلیغاتی، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ محصول شما بوده، هرچقدر این ماکت ها بزرگ تر باشد، قطعا چشم گیر تر است و استفاده از آن نقش مهمی در جلب نظر مردم دارد.استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا ماکت های تبلیغاتی، بدنه ای بسیار مقاوم داشته باشند.و با استحکامی که ماکت های تبلیغاتی دارند، حمل و نقل، جابه جایی و سقوط احتمالی، هیچ آسیبی به محصولات نخواهند زد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید:

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

ماکت تبلیغاتی دارو انرامین – ماکت انرامین – ماکت دارو – ماکت غرفه نمایشگاهی – ماکت دارو نمایشگاهی – ماکت دکور داروسازی -ماکت دارو انرامین – ماکت بطری دارو –  طراحی ماکت غرفه نمایشگاهی – ماکت دارو نمایشگاهی – ماکت دکور داروسازی – تبلیغاتی انرامین – ساخت ماکت انرامین – ماکت بطری فایبرگلاس – ماکت غرفه نمایشگاهی – سازنده ماکت دارو نمایشگاهی – ماکت دکور داروسازی – ماکت دارویی  – ماکت تبلیغاتی دارو – قیمت ماکت غرفه نمایشگاهی – ماکت دارو نمایشگاهی – ماکت دکور داروسازی – شرکت آرسین دکور