ماکت سبد گل و میوه
21
آذر

المان سبد گل

ماکت سبد گل و میوه در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۱ طراحی و تولید گردید. ابعاد سبد گل و میوه ۳ متر می باشد. وزن تقریبی هر سبد بین ۴۰ الی ۵۰ کیلوگرم و جنس کلیه سبدها، گل ها و میوه ها از فایبرگلاس می باشد. در ماکت ها رنگ  صنعتی استفاده شده است که در مقابل تغییرات دمایی، نور خورشید و رطوبت بسیار مقاوم باشد. این محصول جهت استفاده در میادین شهرها، باغ تالارهار عروسی، رستورانها و … قابل استفاده می باشد.داشتن استحکام بسیار بالا و وزن نسبتا پایین سرعت خشک شدن مواد فایبری بسیار بالاتر می باشد. دقت و ظرافت در طرح های پیچیده،رنگ آمیزی با انواع رنگ های مقاوم در شرایط سخت از دیگر تفاوت هایی است که اگر بخواهیم بر روی موادی به غیر از فایبرگلاس پیاده و اجرا نماییم مستلزم هزینه و وقت بالایی می باشد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد.استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگو آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید:

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

المان سبد گل – ماکت سبد گل و میوه – ماکت سبد میوه –  ماکت سبد میوه و گل – المان سبد حصیری میوه – ماکت میوه – ماکت سبد گل – المان گل و میوه حجیم – ماکت سبد میوه و گل حجیم – ماکت سبد میوه و گل با فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی سبد گل – المان سبد میوه – ماکت سبد میوه و گل حجیم – المان میوه و گل بزرگ – ماکت تبلیغاتی گل – ساخت انواع ماکت تبلیغاتی شهری – ساخت انواع المان شهری – المان گل حجیم – ماکت تبلیغاتی – شرکت آرسین دکور