برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت تبلیغاتی پیتزا
دکوراسیون فست فود
ماکت فایبر گلاس پیتزا

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، جنت آباد جنوبی
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای اقتداری
تاریخ شروع پروژه : آبان ۱۳۹۰
تاریخ پایان پروژه : آذر ۱۳۹۰

توضیحات پروژه

 ماکت تبلیغاتی پیتزا در سال ۱۳۹۰ جهت دیزاین و دکوراسیون داخلی رستوران KFC واقع در جنت آباد جنوبی طراحی و تولید گردید. متریال به کار گیری در ساخت این پروژه، فایبر گلاس می باشد که به روش قالب گیری تولید گشته است. ابعاد این سازه ۱۶۰ سانتی متر می باشد.

اهداف اجرای پروژه

ظاهر زیبای ماکت های فست فود، در غذا خوری ها، رستوران ها و فست فود ها باعث تحریک اشتها و تشویق به خوردن غذا می شود. طراحان دکور و مدیران مجموعه غذا خوری با خرید این ماکت های حجیم با ظاهر زیبا و اشتها آور به مجموعه خود جلوه ای جذاب می بخشند. در صورتی که تمایل دارید از ماکت های ما استفاده نمایید، هیچگونه نگرانی از لحاظ تخریب در اثر تغییر شرایط جوی و ریزش یرف و باران نداشته باشید، چرا که ماکت ها از مواد اولیه فوق العاده با کیفیت تولید می شوند و در برابر رطوبت، باران و برف کاملا مقاوم می باشند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی پیتزا –  ماکت فایبر گلاس پیتزا – ماکت فایبرگلاس پیتزا – تابلو فست فود – ماکت غذا – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس – خدمات فایبر گلاس – دکوراسیون داخلی فست فود – arsin – arsindecor – اولین و بزرگترین شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی غول پیکر – کارخانه سازنده المان شهری – سازنده المان شهری در ایران – تابلوسازی – کارخانه خدمات سی ان سی – خدمات برش و مدل سازی فوم و یونولیت با دستگاه سی ان سی – خدمات برش کاتر پلاتر شب رنگ و روز رنگ – دکوراسیون داخلی و خارجی – تابلو سازی فست فود و رستوران ها – اولین و بزرگترین شرکت سازنده المان شهری و سازه های حجمی و صنعتی در ابعاد نامحدود با کیفیت بالا و درجه یک – شرکت آرسین دکور