برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
دروازه ملل فایبرگلاس
نمای ساختمان هخامنشی
ماکت فایبر گلاس دروازه ملل

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، پاسداران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای نجومی
تاریخ شروع پروژه : بهمن ۱۳۹۲
تاریخ پایان پروژه : اسفند ۱۳۹۲

توضیحات پروژه

ماکت فایبر گلاس دروازه ملل در سال ۱۳۹۲ جهت دکوراسیون و دیزاین نمای رستوران واقع در تهران  – پاسداران طراحی و تولید گردید. متریال به کارگیری در این پروژه، فایبر گلاس می باشد که به روش قالب گیری ساخته شده است. ارتفاع این سازه ۲۲۰ سانتی متر می باشد. و با توجه به این که این ماکت ها معمولا در فضای باز قرار می گیرند، از متریال با کیفیت بالا استفاده نموده ایم تا شرایط آب و هوایی مختلف همچون گرما، سرما و رطوبت هیچ گونه آسیبی به ماکت ها وارد ننمایند.

اهداف اجرای پروژه

امروزه به طراحی معماری نمای ساختمان ها, بیشتر از گذشته اهمیت می دهند. این مسئله به این دلیل است که در زیبایی ساختمان ها در مرحله ی اول, نمای بیرونی ساختمان قابل مشاهده است. ساختمان هایی با این نما به دلیل استفاده از مصالح زیبا و خاص و اجرای پیچیده آن ها, بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند. یکی از فاکتورهای مهم در معماری مدل های نمای رومی ساختمان, طراحی کلاسیک آن ها می باشد. این گونه طراحی باعث شیک شدن نمای ساختمان ها می گردد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت فایبر گلاس دروازه ملل –  نمای ساختمان هخامنشی – دروازه ملل فایبرگلاس – حجم سازی فایبرگلاس – دکور تخت جمشید – ماکت سازی با فایبر گلاس – نمای ساختمان پارسی  arsin – arsindecor – هخامنشی – حجم سازی سه بعدی – دکور رستوران پارسی – ماکت تخت جمشید – طراحی دیزاین فست فود – ماکت سازی حرفه ایی – دکوراسیون رستوران مدرن – دیزاین داخلی فست فود – ماکت تبلیغاتی – ماکت فایبر گلاس – گروه صنعتی آرسین دکور – قیمت ماکت همبرگر – ماکت سازی با فایبرگلاس – طراحی دکوراسیون فست فود – طراحی دکوراسیون رستوران – ماکت تبلیغاتی فایبر گلاس – خدمات فایبر گلاس – دیزاین داخلی و خارجی – تابلو سازی فست فود و رستوران ها – اولین و بزرگترین شرکت سازنده المان شهری و سازه های حجمی و صنعتی در ابعاد نامحدود با کیفیت بالا و درجه یک – شرکت آرسین دکور