برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت مداد فوم
ماکت یونولیتی مداد
ماکت نمایشگاهی مداد

اطلاعات پروژه

ماکت تبلیغاتی مداد یونولیتی

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : خانم کاظمی
تاریخ شروع پروژه : شهریور ماه ۱۳۹۹
تاریخ پایان پروژه : مهر ماه ۱۳۹۹

توضیحات پروژه

ماکت تبلیغاتی مداد یونولیتی در تاریخ مهر ۱۳۹۹ به مدت ۷ روز در گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و تولید گردید. این محصولات به سفارش دبستانی واقع در شرق تهران طراحی و ساخته شده است. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فوم می باشد که به واسطه به کارگیری این نوع متریال، ماکت فوق ، علاوه بر جلوه زیبا و کیفیت بالا ، وزن بسیار سبکی نیز خواهد داشت. با توجه به طراحی و نوع سازه و استراکچر استفاده شده در این پروژه، امکان حمل و نقل و نصب بسیار آسان وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

با توجه به اینکه در فضا های ویژه آموزش و تفریح کودکان ، بچه ها بیشتر وقت خود را صرف بازی کردن و کشیدن نقاشی در کلاس می نمایند، بنابراین طراحی داخلی کلاس ها بسیار حائز اهمیت است و باید به گونه ای باشد که کودک در کلاس احساس شادی و آرامش داشته باشد. ترکیب کاغذ دیواری و ماکت های حجیم یکی از بروزترین محصولات در امر دکوراسیون داخلی می باشد که این روزها که طرفداران زیادی برای خود دارد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی مداد یونولیتی – ماکت صنعتی مداد یونولیتی – ماکت مداد رنگی یونولیتی – ماکت های تبلیغاتی مداد فوم – ماکت جامدادی فوم – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت مداد – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی مداد با فوم – ساخت ماکت مداد – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – سفارش ساخت ماکت معماری – خرید ماکت های آماده – ماکت خودکار – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی خودکار – ماکت تبلیغاتی و صنعتی خودکار – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت جامدادی – ماکت نمایشگاهی قلم – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت قلم – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت قلم – هزینه ماکت خودکار – خرید ماکت های آماده مداد – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور