برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت فایبرگلاس پلیس
ماکت پلیس
ماکت فایبرگلاس مشاغل
ماکت دکوراتیو پلیس

اطلاعات پروژه

ماکت فایبرگلاس پلیس

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : خانم مالکی
تاریخ شروع پروژه : شهریور ماه ۱۳۹۸
تاریخ پایان پروژه : مهر ماه ۱۳۹۸

توضیحات پروژه

ماکت فایبرگلاس پلیس در تاریخ شهریور ۱۳۹۸ به مدت ۱۳ روز در گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و تولید گردید. این محصولات به سفارش مهد کودکی در استان تهران طراحی و ساخته شده است. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد که به واسطه به کارگیری این نوع متریال، ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به طراحی و نوع سازه و استراکچر استفاده شده در این پروژه، امکان حمل و نقل و نصب بسیار آسان وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

با توجه به اینکه در فضا های ویژه آموزش و تفریح کودکان ، بچه ها بیشتر وقت خود را صرف بازی کردن و کشیدن نقاشی در کلاس می نمایند، بنابراین طراحی داخلی کلاس ها بسیار حائز اهمیت است و باید به گونه ای باشد که کودک در کلاس احساس شادی و آرامش داشته باشد. ترکیب کاغذ دیواری و ماکت یکی از بروزترین محصولات در امر دکوراسیون داخلی می باشد که این روزها که طرفداران زیادی برای خود دارد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت فایبرگلاس پلیس – ماکت پلیس کودکانه – ماکت فایبرگلاس راهنمایی رانندگی – ماکت ماشین پلیس – ساخت ماکت پلیس – ماکتهای فایبر مشاغل – ماکتهای تبلیغاتی کودکانه – ماکت ویژه کودک  – برش یونولیت – اولین و بزرگترین شرکت طراح و سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی در ایران – طراحی صنعتی و اجرای ماکت فایبر – سازنده ماکت – رنگ صنعتی و خودرویی – طراحی ماکت افسر – دکوراسیون مهدکودک – ماکت مهد – دیزاین مهد کودک – دکور موسسه زبان – ماکت حجیم – ماکت موسسه زبان  – ماکت فوم مشاغل – ماکت حجیم ایموجی – فایبرگلاس – متریال فایبر – ماکت ساز حرفه ای فایبرگلاس – ماکت ساز ارزان – ماکت ارزان – ماکت ارزان کارها – ماکت فوم مشاغل – ماکت ساز حرفه ای در ایران – آموزش ماکت سازی – اولین و بزرگترین شرکت طراح و سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی در ایران – ماکت چوبی – قیمت ماکتهای فایبرگلاس حجم بزرگ و حجیم – ماکت فومی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور