برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
گل برجسته آرایه معماری
آرایه معماری گل برجسته
گل برجسته ماکت معماری
ماکت گل برجسته معماری

اطلاعات پروژه

گل برجسته معماری

محل اجرای پروژه : مازندران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای جلالی نیا
تاریخ شروع پروژه : شهریور ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : شهریور ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

ماکت گل برجسته معماری در تاریخ تیر ماه ۱۴۰۰ به مدت ۲۱ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. این محصولات به جهت استفاده در نما و زیباسازی ساختمان ساخته شده است و در مواردی همچون دکوراسیون داخلی و بیرونی ، کابینت ممبران ، آتلیه عکاسی و … نیز مورد استفاده قرار میگیرد. در این سازه از متریال سنگ مصنوعی استفاده شده است. این محصول خودرنگ و رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد.

اهداف اجرای پروژه

اجرای یک نمای خارجی وزین که زیبایی و چشم‌ نوازی را برای بخش خارجی ساختمان به ارمغان بیاورد، مهمترین دغدغه‌ مالک یا معمار ساختمان، به شمار می آید. نمای ساختمان ها از گذشته تا به امروز، علاوه‌ بر کارکرد بصری و زیباسازی خود و شهر، به منزله یکی از لایه‌های محافظ ساختمان دربرابر رطوبت و آلودگی های صوتی نیز به شمار می آید. انطباق با بافت و منظره ی شهری، از دیگر ویژگی‌های یک نمای ساختمان پرطرفدار است. نمای سنگی به جرات پراستفاده ترین و پرطرفدارترین گزینه در بین ساختمان سازان و معماران امروزیست. علت را میتوان علاوه بر شکوه و زیبایی شناختی آن در دوام و پایداری بسیار بالا در محیط های متنوع یافت.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

گل برجسته آرایه معماری – ماکت گل برجسته معماری – ماکت گل برجسته – براکت دکوراتیو آپارتمان – براکت تزیین نمای آپارتمان – براکت ساختمانی – ابزار نمای برج – براکت ساختمانی – ابزار نمای ساختمان – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت تزیینی – آرایه معماری – براکت نمای کاخ رومی – براکت فلزی ساختمان – نصب براکت نما – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی بسنگی – ساخت براکت سلطنتی – ماکت حجمی – ماکت ساختمان – سفارش ساخت ماکت معماری – خرید ماکت های آماده – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی براکت ساختمان – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت نما – هزینه ماکت ابزار ساختمانی – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور