برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
دکور شکلاتی مرداس
دکور شکلاتی
دکور شکلاتی Merdas
دکور شیرینی فروشی
دکور شیرینی
دکور مرداس

اطلاعات پروژه

دکور شکلاتی مرداس

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای فضلی
تاریخ شروع پروژه : تیر ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : مرداد ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

دکور شکلاتی مرداس در تاریخ تیر ماه ۱۴۰۰ به مدت ۲۴ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. دکور شکلاتی Merdas به سفارش فروشگاهی در مجتمع تجاری اوپال واقع در غرب تهران ساخته شده است. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده است. رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری دکور شکلاتی مرداس توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

دکور شکلاتی مرداس – دکور شکلاتی – دکور شکلاتی Merdas – دکور شیرینی فروشی – دکور شیرینی – دکور مرداس – دکور Merdas – ماکت دکوری دونات – ماکت درخت آبنباتی – ماکت بابانوئل – دکور قنادی – دکور مجتمع اوپال – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم  – ماکت حجمی – خرید ماکت های آماده – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی شیرینی – ماکت تبلیغاتی و صنعتی دونات – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی قنادی – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – سفارش ساخت ماکت قنادی – قیمت ماکت درخت کاج – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور