برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت دروازه ملل
ماکت هخامنشی دروازه ملل
ماکت دروازه ملل

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای سلطانی
تاریخ شروع پروژه : فروردین ۹۴
تاریخ پایان پروژه : اردیبهشت ۹۴

توضیحات پروژه

ماکت دروازه ملل در سال ۱۳۹۴ جهت دکوراسیون و دیزاین نمای ساختمان واقع در تهران طراحی و تولید گردید. متریال ماکت  های دروازه ملل فایبر گلاس می باشد که به روش قالب گیری ساخته شده است. ارتفاع ماکت های دروازه ملل ۲۲۰ سانتی متر می باشد. و با توجه به این که این ماکت ها معمولا در فضای باز قرار می گیرند، از متریال با کیفیت بالا استفاده نموده ایم تا شرایط آب و هوایی مختلف همچون گرما، سرما و رطوبت هیچ گونه آسیبی به ماکت ها وارد نکنند.

اهداف اجرای پروژه

امروزه به طراحی معماری نمای ساختمان ها, بیشتر از گذشته اهمیت می دهند. این مسئله به این دلیل است که در زیبایی ساختمان ها در مرحله ی اول, نمای بیرونی ساختمان قابل مشاهده است. ساختمان هایی با این نما به دلیل استفاده از مصالح زیبا و خاص و اجرای پیچیده آن ها, بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند. یکی از فاکتورهای مهم در معماری مدل های نمای رومی ساختمان, طراحی کلاسیک آن ها می باشد. این گونه طراحی باعث شیک شدن نمای ساختمان ها می گردد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت دروازه ملل هخامنشی – ماکت های هخامنشی دروازه ملل – ماکت تبلیغاتی دروازه ملل – ماکت های دروازه ملل هخامنشی – ماکت های دروازه ملل – سازنده ماکت های تبلیغاتی – شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی در ایران – حجم سازی حرفه ایی – دکوراسیون رستوران مدرن – دیزاین داخلی فست فود – ماکت تبلیغاتی – ماکت فایبر گلاس – گروه صنعتی آرسین دکور – قیمت ماکت همبرگر – حجم سازی با فایبرگلاس – طراحی دکوراسیون فست فود – طراحی دکوراسیون رستوران – ماکت تبلیغاتی فایبر گلاس – خدمات فایبر گلاس – دیزاین داخلی و خارجی – تابلو سازی فست فود و رستوران ها – اولین و بزرگترین شرکت سازنده المان شهری و سازه های حجمی و صنعتی در ابعاد نامحدود با کیفیت بالا و درجه یک – ساخت – ماکت های فایبر گلاس –  شرکت آرسین دکور