برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
کاور دستگاه ایکس بادی
کاور فایبرگلاس دستگاه ایکس بادی
طراحی و ساخت کاور فایبر دستگاه
ساخت کاور فایبرگلاس دستگاه
کاور فایبر بدنه دستگاه

اطلاعات پروژه

کاور دستگاه ایکس بادی

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای یزدانی
تاریخ شروع پروژه : دی ماه ۱۳۹۹
تاریخ پایان پروژه : دی ماه ۱۳۹۹

توضیحات پروژه

کاور دستگاه ایکس بادی در تاریخ دی ماه ۱۳۹۹ به مدت ۲۰ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. کاور دستگاه ایکس بادی به جهت بدنه و کاور دستگاه ایکس بادی به سفارش جناب آقای یزدانی تولید شده است. ابعاد کاور دستگاه ایکس بادی به صورت تقریبی در ارتفاع ۱۳۰سانتی متر و وزن تقریبی ۲۵ کیلوگرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد که به واسطه به کارگیری این نوع متریال، ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به طراحی و نوع سازه و استراکچر استفاده شده در این پروژه، امکان جداسازی قطعات و در ادامه حمل و نقل و نصب بسیار آسان وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

امروزه می توان کاربرد فایبرگلاس را شامل پوسته، بدنه و کاور تجهیزات پزشکی، بدنه و کاور دستگاه های صنعتی، ماکت های تبلیغاتی کامپوزیتی یا فایبرگلاس و … برشمرد. گروه صنعتی آرسین دکور، ساخت قطعات فایبرگلاس مختلفی را در ابعاد و کاربری های مختلف اجرا نموده است. اکثر این قطعات به روش برش سی ان سی مدل سازی و ساخته شده و دارای دقت و کیفیت ساخت بالایی هستند و جهت شرکت های مهم صنعتی کشور طراحی و ساخته شده اند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

کاور دستگاه ایکس بادی – طراحی و ساخت کاور دستگاه – کاور دستگاه فایبرگلاس – ساخت بدنه فایبرگلاس – ساخت بدنه و کاور دستگاه – طراحی کاور دستگاه – خدمات ساخت قطعات فایبرگلاس – قطعات کامپوزیتی – قطعات فایبرگلاس – بدنه کامپوزیتی – بدنه فایبرگلاس – کاور فایبرگلاس – کاور کامپوزیتی – ساخت بدنه فایبرگلاس دستگاه – ساخت کاور دستگاه – CNC برش یونولیت – CNC برش فوم – خدمات برش cnc فوم – ماکت تبلیغاتی – طراحی و ساخت بدنه فایبرگلاس دستگاه و تجهیزات پزشکی – اولین و بزرگترین شرکت طراح و سازنده انواع ماکتهای تبلیغاتی – شرکت طراح و سازنده کاور و بدنه تجهیزات پزشکی – کارخانه سازنده – شرکت آرسین دکور