برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
نمای فروشگاه تم تولد
نمای فروشگاه تولد
نمای فروشگاه

اطلاعات پروژه

نمای فروشگاه تم تولد

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای فجری
تاریخ شروع پروژه : اسفند ماه ۱۴۰۰
تاریخ پایان پروژه : اسفند ماه ۱۴۰۰

توضیحات پروژه

نمای فروشگاه تم تولد در تاریخ اسفند ماه ۱۴۰۰ به مدت ۲۴ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. ماکت های دکوری تم تولد به سفارش خانه‌ی بازی واقع در رشت ساخته شده است. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده است. رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری ماکت های نمای فروشگاه توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

نمای فروشگاه تم تولد – نمای فروشگاه تولد – نمای فروشگاه – ماکت بالن – ماکت کادو هدیه – ماکت ابر و خورشید – ماکت قلب – ماکت رنگین کمان – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت کودکانه – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – سفارش ساخت ماکت فانتزی – خرید ماکت های آماده – ماکت کارتونی – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی فروشگاه – ماکت تبلیغاتی و صنعتی فروشگاه – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت انیمیشنی – سفارش ساخت ماکت فانتزی – قیمت ماکت کودکانه – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور