برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت آبنما کتاب
آبنما طرح کتاب
آبنما با طرح کتاب

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، نمایشگاه بین المللی کتاب
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای محمد جعفری
تاریخ شروع پروژه : فروردین ۹۴
تاریخ پایان پروژه : اردیبهشت ۹۴

توضیحات پروژه

ماکت آبنما با طرح کتاب در تاریخ فروردین ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت آبنما با طرح کتاب به سفارش انتشارات نصر می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین غرفه نمایشگاهی این انتشارات در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت آبنما با طرح کتاب به صورت تقریبی ۶ متر در ۶ متر و ارتفاع ۳٫۵ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۲۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. نوع آببندی این آبنما استفاده از بیس و بدنه اصلی ماکت می باشد که به هیچ گونه ماده ای دیگر نیاز ندارد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

در نمایشگاه ها و غرفه های تبلیغاتی و نمایشگاهی، استفاده از ماکت های جذاب موجب جذب بازدیدکنندگان شده و مفید واقع خواهد شد. شما می توانید با ساخت ماکت های تبلیغاتی خود و قرار دادن این ماکت حجمی تبلیغاتی در غرفه نمایشگاهی، دکور و دیزاین غرفه خود را مناسب سازی نموده و بهترین تبلیغات محیطی را انجام دهید.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

آبنما با طرح کتاب – دکوراسیون غرفه نمایشگاهی – ساخت دکور نمایشگاهی – ماکت صنعتی – ماکت تبلیغاتی – ماکت کتاب – ماکت  صنعتی – طراحی آبنما با طرح کتاب – ماکت ابنما کتاب – ماکت آبنما طرح کتاب – قیمت دکوراسیون غرفه نمایشگاهی – ساخت دکور نمایشگاهی – ماکت تبلیغاتی – نمایشگاه کتاب – غرفه سازی – ساخت ماکت ابنما کتاب – غرفه نمایشگاهی  – ماکت تبلیغاتی – آبنما فایبرگلاس با طرح کتاب – قیمت ماکت  – گروه صنعتی آرسین دکور –  صنعتی فایبرگلاس – هزینه سازه های حجمی – اولین و بزرگترین شرکت سازنده انواع ماکت های تبلیغاتی و صنعتی در ابران – قیمت دکوراسیون غرفه نمایشگاهی – ساخت دکور نمایشگاه – ماکت های تبلیغاتی  – آبنما فایبرگلاس با طرح کتاب – ماکت فایبرگلاس – قیمت ماکت  صنعتی – شرکت آرسین دکور