ماکت دارو
06
بهمن

ماکت تبلیغاتی قرص

طراحی و ساخت ماکت تبلیغاتی قرص با تعداد شش عدد و قوطی دارو در ابعاد ۸۰ الی ۱۰۰ سانتی متر برای شرکت دارویی رازک انجام گردید. متریال ماکت قرص، یونولیت ویژه ماکت سازی می باشد که توسط دستگاه سی ان سی مدل سازی شده است. روکش مخصوص به کار برده شده در ساخت این ماکت ها، استحکام قابل توجهی را برای این محصولات به ارمغان آورده است. کلیه مراحل طراحی و ساخت این ماکت ها در ۷ روز کاری به انجام رسیده است.

اهداف اجرای پروژه

ماکت های تبلیغاتی یکی از تجهیزات بسیار کارآمد برای اطلاع رسانی کسب و کار شما هستند. با توجه به این که استفاده از ماکت های تبلیغاتی، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ محصول شما بوده، هرچقدر این ماکت ها بزرگ تر باشد، قطعا چشم گیر تر است و استفاده از آن نقش مهمی در جلب نظر مردم دارد.استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا ماکت های تبلیغاتی، بدنه ای بسیار مقاوم داشته باشند.و با استحکامی که ماکت های تبلیغاتی دارند، حمل و نقل، جابه جایی و سقوط احتمالی، هیچ آسیبی به محصولات وارد نمی نمایند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

 

ماکت تبلیغاتی قرص – برش یونولیت – مدل سازی یونولیت – ماکت یونولیتی – برش یونولیت – ماکت تبلیغاتی یونولیتی – مدل سازی سه بعدی – ماکت نمایشگاهی – دیزاین نمایشگاهی – غرفه نمایشگاه – غرفه سازی –    شرکت آرسین دکور