ماکت شکلات نوتلا
15
بهمن

ماکت فایبر گلاس شیشه نوتلا

ماکت فایبر گلاس شیشه نوتلا در تاریخ اسفند ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت فایبر گلاس شیشه نوتلا به سفارش شکلات فروشی سوییت می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین تابلوی مغازه شکلات فروشی سوییت واقع در شیراز بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت شکلات نوتلا ۱ متر در ۵۰ سانتی متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۴ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

ماکت های تبلیغاتی یکی از تجهیزات بسیار کارآمد برای اطلاع رسانی کسب و کار شما هستند.با توجه به این که استفاده از ماکت های تبلیغاتی، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ محصول شما بوده، هرچقدر این ماکت ها بزرگ تر باشد، قطعا چشم گیر تر است و استفاده از آن نقش مهمی در جلب نظر مردم دارد.استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا ماکت های تبلیغاتی، بدنه ای بسیار مقاوم داشته باشند.و با استحکامی که ماکت های تبلیغاتی دارند، حمل و نقل، جابه جایی و سقوط احتمالی، هیچ آسیبی به محصولات نخواهند زد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 


ماکت فایبر گلاس شیشه نوتلا – ماکت تبلیغاتی شیشه شکلات نوتلا – ماکت شکلات نوتلا – ماکت فایبر گلاس شکلات – ماکت تبلیغاتی فایبر گلاس – مدل سازی سی ان سی – خدمات سی ان سی – خدمات فایبر گلاس – خدمات فایبرگلاس – مدل سازی سه بعدی – سازه حجمی – سازه بزرگ تبلیغاتی –   شرکت آرسین دکور