ماکت رژ لب
15
بهمن

ماکت فایبر گلاس رژ لب

ماکت فایبر گلاس رژ لب در سال ۱۳۹۳ طی ۲۵ روز کاری، جهت دیزاین فروشگاه لوازم آرایش طراحی و تولید گردید. متریال به کار گرفته درساخت ماکت تبلیغاتی رژ لب، فایبر گلاس می باشد که به روش قالب گیری تولید گشته است که  به دلیل به بهره گیری از این متریال، این ماکت با توجه به وزن سبکی که دارد، دوام دائمی نیز دارد.

اهداف اجرای پروژه

ماکت های تبلیغاتی یکی از تجهیزات بسیار کارآمد برای اطلاع رسانی کسب و کار شما هستند.با توجه به این که استفاده از ماکت های تبلیغاتی، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ محصول شما بوده، هرچقدر این ماکت ها بزرگ تر باشد، قطعا چشم گیر تر است و استفاده از آن نقش مهمی در جلب نظر مردم دارد.استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا ماکت های تبلیغاتی، بدنه ای بسیار مقاوم داشته باشند.و با استحکامی که ماکت های تبلیغاتی دارند، حمل و نقل، جابه جایی و سقوط احتمالی، هیچ آسیبی به محصولات نخواهند زد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

ماکت فایبر گلاس رژ لب – ماکت تبلیغاتی فایبر گلاس – ماکت لوازم آرایش – دکور لوازم آرایش فروشی – ماکت تبلیغاتی لوازم آرایش – دیزاین فروشگاه لوازم آرایشی – حجم سازی سه بعدی – ماکت تبلیغاتی ماتیک – ماکت فایبر گلاس ماتیک – ماکت ماتیک –  شرکت آرسین دکور