ماکت کفش
22
دی

ماکت بوت زنانه

ماکت بوت زنانه در تاریخ فروردین ۱۳۹۵ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت کفش به سفارش بوتیک H@M می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین داخلی بوتیک واقع در تهران بهره گرفته شده است. ابعاد ماکت کفش به صورت تقریبی ۲ متر ارتفاع در ۳ متر طول می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۵۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

در نمایشگاه ها و غرفه های تبلیغاتی و نمایشگاهی، استفاده از ماکت های جذاب موجب جذب بازدیدکنندگان شده و مفید واقع خواهد شد. شما می توانید با ساخت ماکت های تبلیغاتی خود و قرار دادن این ماکت حجمی تبلیغاتی در غرفه نمایشگاهی، دکور و دیزاین غرفه خود را مناسب سازی نموده و بهترین تبلیغات محیطی را انجام دهید.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

 

ماکت بوت زنانه – ماکت تبلیغاتی بوت – ماکت بوت – ماکت سازی – دکور کفش – دکور مغازه کفش – دیزاین کفش فروشی – دیزاین فروشگاه – دیزاین مغازه – طراحی کفش – ویترین مغازه – ویترین مغازه – ماکت کفش زنانه – بوت زنانه فایبر گلاس – ماکت تبلیغاتی بوت – مدل سازی بوت – مدل سازی سه بعدی – مدل سازی کفش – ماکت بوت – المان شهری کفش – المان شهری بوت –   شرکت آرسین دکور