ماکت اسب آبی
22
دی

ماکت تبلیغاتی اسب آبی

ماکت تبلیغاتی اسب آبی در تاریخ  آذر ۱۳۹۵ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین مرکز تجاری و تفریحی واقع در مازندران بهره گرفته شده است. ارتفاع ماکت اسب آبی ۲ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۲۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد.استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

 

ماکت تبلیغاتی اسب آبی – ماکت تبلیغاتی اسب آبی – ماکت اسب آبی -ماکت سازی – ماکت سازی سه بعدی – ماکت سازی سریع – گروه صنعتی آرسین دکور – مدل سازی اسب آبی – اسب آبی فایبر گلاس – دکور اسب آبی –  المان شهری فایبر گلاس – ماکت فایبر گلاس – مدل سازی سه بعدی – ماکت سازی سه بعدی – شرکت آرسین دکور