ماکت کلبه شکلاتی
20
آذر

ماکت کلبه آبنباتی

ماکت کلبه آبنباتی در تاریخ اردیبهشت  ۱۳۹۵ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت کلبه آبنباتی به سفارش فروشگاه شکلات می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین فروشگاه ها  استفاده می شود که باعث جلب توجه مشتریان شود. ابعاد ماکت کلبه آبنباتی تقریبا با ارتفاع ۱٫۲۰ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۶۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

ماکت های تبلیغاتی یکی از تجهیزات بسیار کارآمد برای اطلاع رسانی کسب و کار شما هستند.با توجه به این که استفاده از ماکت های تبلیغاتی، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ محصول شما بوده، هرچقدر این ماکت ها بزرگ تر باشد، قطعا چشم گیر تر است و استفاده از آن نقش مهمی در جلب نظر مردم دارد.استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا ماکت های تبلیغاتی، بدنه ای بسیار مقاوم داشته باشند.و با استحکامی که ماکت های تبلیغاتی دارند، حمل و نقل، جابه جایی و سقوط احتمالی، هیچ آسیبی به محصولات نخواهند زد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید:

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

ماکت کلبه آبنباتی – ماکت کلبه شکلاتی – ماکت کلبه – ماکت خانه شکلات – سازنده ماکت شکلات – ساخت شکلات ابعاد بزرگ – ماکت خانه آبنباتی – طراحی کلبه شکلاتی – ماکت تبلیغاتی – ماکت ساز حرفه ای –  دیزاین کلبه شکلاتی – طراحی خانه شکلاتی – خانه آبنباتی – خانه شکلاتی – شرکت آرسین دکور