کاور دستگاه ایکس بادی
15
شهریور

کاور دستگاه ایکس بادی

کاور دستگاه ایکس بادی

کاور دستگاه ایکس بادی در تاریخ دی ماه ۱۳۹۹ به مدت ۲۰ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. این محصول به جهت بدنه دستگاه ایکس بادی به سفارش جناب آقای یزدانی تولید شده است. ابعاد کاور به صورت تقریبی در ارتفاع ۱۳۰سانتی متر و وزن تقریبی ۲۵ کیلوگرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد که به واسطه به کارگیری این نوع متریال، ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به طراحی و نوع سازه و استراکچر استفاده شده در این پروژه، امکان جداسازی قطعات و در ادامه حمل و نقل و نصب بسیار آسان وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

امروزه می توان کاربرد فایبرگلاس را شامل پوسته، بدنه و کاور تجهیزات پزشکی، بدنه و پوشش دستگاه های صنعتی، ماکت های تبلیغاتی کامپوزیتی یا فایبرگلاس و … برشمرد. گروه صنعتی آرسین دکور، ساخت قطعات فایبرگلاس مختلفی را در ابعاد و کاربری های مختلف اجرا نموده است. اکثر این قطعات به روش برش سی ان سی مدل سازی و ساخته شده و دارای دقت و کیفیت ساخت بالایی هستند و جهت شرکت های مهم صنعتی کشور طراحی و ساخته شده اند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

کاور دستگاه ایکس بادی – کاور دستگاه xbody –محافظ دستگاه ایکس بادی – طراحی کاور های دستگاه – کاور های دستگاه فایبرگلاس – ساخت بدنه فایبرگلاس – ساخت بدنه دستگاه – طراحی کاور های دستگاه – خدمات ساخت قطعات فایبرگلاس – قطعات کامپوزیتی – قطعات فایبرگلاس – بدنه کامپوزیتی – بدنه فایبرگلاس – کاور فایبرگلاس – محافظدستگاه کامپوزیتی – ساخت بدنه فایبرگلاس دستگاه – ساخت محافظ دستگاه – CNC برش یونولیت – CNC برش فوم – خدمات برش cnc فوم – ماکت تبلیغاتی – طراحی و ساخت بدنه فایبرگلاس دستگاه و تجهیزات پزشکی – اولین و بزرگترین شرکت طراح و سازنده انواع ماکتهای تبلیغاتی – شرکت طراح و سازنده کاور و بدنه دستگاه و تجهیزات پزشکی – کارخانه سازنده کاور های دستگاهشرکت ماکت سازی آرسین دکور