برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
میز و صندلی طرح بستنی رنگی
میز و صندلی فروشگاه بستنی 
صندلی با طرح بستنی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : بستنی فروشی ها
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
تاریخ شروع پروژه : خرداد ۱۳۹۷

توضیحات پروژه

طراحی و ساخت میز و صندلی با طرح بستنی رنگی در خرداد ماه سال ۱۳۹۷ طی مدت زمان ۱۸ روز کاری انجام گردید. این سازه ها مناسب برای بستنی فروشی ها و کافی شاپ ها بوده و دارای رنگ بندی بسیار شاد می باشند. متریال به کار گیری شده درساخت این سازه ها فایبر گلاس می باشد که به روش قالب گیری تولید گردیده است. که مطابق سلیقه مشتری رنگ آمیزی می گردند.

اهداف اجرای پروژه

طراحی و ساخت انواع میز و صندلی های طرح بستنی با طرح های مختلف و متنوع با رنگ آمیزی های بسیار شاد و زیبا در گروه صنعتی ارسین دکورانجام میگردد. شما با داشتن این صندلی های زیبا و با مزه می توانید بستنی فروشی یا کافی شاپ خود را برای مشتری ها خاطره ساز نموده ومشتری ها با لبخند وارد مغازه ی شما می شوند. نصب ماکت های بستنی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین درزیبا سازی هم نقش به سزایی دارد.این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در بستنی فروشی ها و کافی‌شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

میز و صندلی طرح بستنی رنگی – دکوراسیون کافیشاپ – دکور کافیشاپ – میز و صندلی فروشگاه بستننی  –  با طرح خامه – میز و صندلی – دکوراسیون با طرح خامه – دیزاین کافه قنادی – arsindecor – دکوراتور کافی شاپ ها – ماکت تبلیغاتی کاپ کیک رنگی – استند سه بعدی فانتزی شکل – دیزاین و دکوراسیون فروشگاه ویتامینه – مدلسازی دستگاه سی ان سی – خدمات حجم سازی فایبرگلاس –  – اولین و بزرگترین طراح و شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی در ایران – برش دستگاه سی ان سی – مدلسازی یونولیت ویژه ماکتسازی – سفارش ساخت سازه های حجمی غول پیکر – طراحی دکوراسیون کودکستان – نقاشی دیواری مدارس و دبستان –  شرکت آرسین دکور