برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت تبلیغاتی مار و الاغ
المان شهری الاغ
مبلمان شهری فایبر گلاس

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : شهرداری آمل
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای هدایت پور
تاریخ شروع پروژه : فروردین ۹۴
تاریخ پایان پروژه : اردیبهشت ۹۴

توضیحات پروژه

ماکت تبلیغاتی مار و الاغ در تاریخ فروردین ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت تبلیغاتی مار و الاغ به شهرداری آمل می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین تره بار واقع درشهر آمل بهره گرفته شده است. ابعاد این سازه  ۵ متر در ۲/۵ متر و ارتفاع ۲ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۲۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد.استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی مار و الاغ –  المان شهری مار و الاغ – مبلمان شهری فایبر گلاس – ساخت المان شهری مار و الاغ – المان شهری فایبر گلاس – سازه های فایبر گلاس – المان شهری مار و الاغ فایبرگلاس  arsin – arsindecor – اولین و بزرگ ترین گروه طراح و سازنده ماکتهای سه بعدی در ایران  – ماکت مار با فایبر گلاس – مبلمان شهری فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی الاغ و مار  – سازه های نمای بیرونی مهدکودک – سازنده استند نمای بیرونی مهدکودک – شرکت سازنده ماکت نمای بیرونی مهدکودک – شرکت سازنده ماکت نمای خارجی مهدکودک – خدمات ماکت سازی  – دستگاه سی ان سی – خدمات فایبرگلاس – خدمات ماکت سازی با فایبرگلاس – دیزاین مهدکودک – دکور مهدکودک – دیزاین خانه کودک – دکور کلاس مدرسه – دکوراسیون مدرسه – دیزاین مدرسه – تزیین داخلی مهدکودک – ماکت سازی حرفه ای – ماکتسازی معماری – دیوار کوب نمای خارجی مهدکودک – شرکت آرسین دکور