برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت تبلیغاتی پاپیون
ماکت صنعتی پاپیون
ماکت نمایشگاهی پاپیون

اطلاعات پروژه

ماکت تبلیغاتی پاپیون

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : خانم قنبری
تاریخ شروع پروژه : بهمن ماه ۱۳۹۹
تاریخ پایان پروژه : اسفند ماه ۱۳۹۹

توضیحات پروژه

ماکت تبلیغاتی پاپیون در تاریخ بهمن ماه ۱۳۹۹ به مدت ۲۵ روز توسط گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و ساخته شده است. ماکت های صنعتی و تبلیغاتی پاپیون به سفارش کارخانه پرسیل ساخته شده است. در این سازه از متریال فایبرگلاس شش لایه استفاده شده است و ارتفاع سازه ۵۰ سانتی متر با وزن ۱۸ کیلوگرم می باشد. رنگ به کار گرفته شده صنعتی و خودرویی و مناسب جهت استفاده در فضای باز و سرپوشیده و مقاوم در برابر اشعه UV و رطوبت می باشد. تمام مراحل مدل سازی و قالبگیری ماکت های صنعتی و تبلیغاتی پاپیون توسط دستگاه های CNC تمام اتوماتیک با بالاترین دقت انجام گرفته است.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی پاپیون – ماکت صنعتی پاپیون – ماکت های تبلیغاتی پاپیون – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – ماکت تبلیغاتی با فوم – ساخت ماکت papion – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – سفارش ساخت ماکت معماری – خرید ماکت های آماده – ماکت نمایشگاهی papion – ماکت سفارشی – ماکت صنعتی و تبلیغاتی papion – ماکت تبلیغاتی و صنعتی papion – ساخت و طراحی ماکت های صنعتی و تبلیغاتی papion – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – ماکت فایبرگلاس – طرح ماکت – ماکت نمایشگاهی – ماکت محصول – ماکت تبلیغاتی با فوم – ماکت حجمی – ماکت ترسناک – ماکت papion – سفارش ساخت ماکت معماری – قیمت ماکت papion – هزینه ماکت papion – خرید ماکت های آماده – ساخت انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در شرکت آرسین دکور – اولین و بزرگترین طراح و سازنده انواع ماکتهای صنعتی و تبلیغاتی در ایران – سازنده انواع ماکت ماکت های نمایشگاهی و حجمی – قیمت ماکت سفارشی – شرکت ماکت سازی آرسین دکور