برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت دیواری بستنی خامه ای
ماکت سه بعدی بستنی
تابلو بستنی فروشی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای غنیمتی
تاریخ شروع پروژه : خرداد ۱۳۹۲

توضیحات پروژه

طراحی و ساخت ماکت دیواری بستنی خامه ای در مدت زمان ۱۶ روز کاری انجام گردید. متریال به کار گیری شده در ساخت این سازه فایبر گلاس می باشد که به روش قالب گیری تولید گردیده است. ارتفاع این سازه ۱۵۰ سانتی متر با وزن تقریبی ۶ کیلو گرم می باشد. از سازه می توان به عنوان دکوری در تابلو بستنی فروشی ها استفاده نمود.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های بستنی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین در زیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در بستنی فروشی ها و کافی‌شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب ماکتهای حجمی بستنی، مشتریان و عابرین پیاده و سواره در خیابان به خوبی شمارا پیدا خواهند نمود.رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی بستنی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت دیواری بستنی خامه ای – تابلو بستنی فروشی – ماکت تبلیغاتی بستنی قیفی – ماکت سه بعدی بستنی قیفی – دکور بستنی فروشی – سازه حجمی دیواری – حجم سازی صنعتی فایبر گلاس – تابلو سازی – ایده تابلو سازی – صنعت تابلوسازی – دکوراتور فروشگاه ها و مغازه – دیزاینر داخلی – نما سازی سه بعدی فروشگاه ها و مغازه ها – مدل سازی دستگاه سی ان سی – خدمات حجم سازی فایبر گلاس – اولین و بزرگترین طراح و شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی در ایران – برش دستگاه سی ان سی – مدل سازی یونولیت ویژه ماکتسازی – سفارش ساخت سازه های حجمی غول پیکر – طراحی دکوراسیون کودکستان – نقاشی دیواری مدارس و دبستان – شرکت آرسین دکور