برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ماکت بستنی قیفی دو رنگ
بستنی قیفی فایبرگلاس
ماکت بستنی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : مازندران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : بستنی فروشی ها
تاریخ شروع پروژه : فروردین ۹۵
تاریخ پایان پروژه : فروردین ۹۵

توضیحات پروژه

ماکت بستنی قیفی دو رنگ در تاریخ فروردین ۱۳۹۵ به مدت ۱۰ روز در گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و تولید گردید. ماکت بستنی قیفی دو رنگ به جهت استفاده تبلیغاتی بستنی فروشی ها و کافی شاپ ها طراحی و ساخته شده است. ماکت تبلیغاتی بستنی قیفی دو رنگ در ارتفاع ۲۱۰ سانتی متر می باشد. قابل ذکر است ماکت مذکور با وزن تقریبی در حدود ۷ کیلوگرم ساخته شده است. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد که به واسطه به کارگیری این نوع متریال، ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

نصب ماکت های بستنی می تواند نقش مهمی در تبلیغات و معرفی فروشگاه داشته باشند؛ زیرا توجه افراد را به خود جلب می نماید و همچنین درزیبا سازی هم نقش به سزایی دارد. این محصولات یکی از جذاب ترین دکوری هایی هست که در بستنی فروشی ها و کافی‌شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب ماکت های حجمی بستنی، مشتریان و عابرین پیاده و سواره در خیابان به خوبی شمارا پیدا خواهند نمود. رنگ های استفاده شده در ماکت های تبلیغاتی بستنی درجه یک بوده که در صنعت خودرو سازی از آن استفاده می گردد و کاملا صاف و شفاف می باشد و در طولانی مدت کدر نخواهد شد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ماکت تبلیغاتی بستنی قیفی دو رنگ – بستنی قیفی دو رنگ – بستنی دورنگ فایبرگلاس – مجسمه بستنی قیفی – ماکت فایبرگلاس بستنی – مجسمه و استند بزرگ – سازه های حجیم بزرگ – استند حجمی فایبر گلاس – مدلسازی دستگاه سی ان سی – خدمات حجم سازی فایبرگلاس – اولین و بزرگترین طراح و شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی در ایران – برش دستگاه سی ان سی – مدلسازی یونولیت ویژه ماکتسازی – سفارش ساخت سازه های حجمی غول پیکر – طراحی دکوراسیون کودکستان – دکوراسیون مغازه ویتامینه – arsindecor – سازنده سی ان سی برش یونولیت – ساخت دکور کافی شاپ – استند حجمی  – برش یونولیت – خدمات فایبرگلاس – بیلبورد حجمی – نمای بیرونی بستنی فروشی – برش استیکر روزرنگ – شرکت آرسین دکور