برای تماس با شرکت با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
غرفه سازی نمایشگاهی
دیزاین غرفه نمایشگاهی
دکور غرفه نمایشگاهی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، نمایشگاه بین المللی ساختمان
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای محمد آفرین
تاریخ شروع پروژه : ۵ خرداد
تاریخ پایان پروژه : ۷ خرداد

توضیحات پروژه

غرفه سازی نمایشگاهی ویژه نمایشگاه ساختمان در شرکت آرسین دکور در مدت زمان ۲ روز کاری ساخته شده است. ابعاد هر یک از مکعب ها ۸ سانتی متر و تعداد ۵۰۰ عدد می باشد. در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

اهداف اجرای پروژه

بهره گیری از متریال یونولیت ویژه ماکت سازی، نکات مثبتی همچون وزن سبک، کند سوزی و ضد آب بودن را دارا می باشد و برای دکوراسیون داخلی کاملا مناسب می باشد؛ همچنین قابلیت رنگ پذیر بودن از دیگر قابلیت های این متریال می باشد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

غرفه سازی نمایشگاهی – دیزاین غرفه نمایشگاهی –  شرکت غرفه سازی – دکور غرفه نمایشگاهی – غرفه سازی نمایشگاه – طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی – طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی – ساخت غرفه – غرفه نمایشگاهی – طراحی غرفه – طراحی دکور غرفه نمایشگاهی – شرکت سازنده غرفه های نمایشگاهی در ایران – بزرگترین سازنده غرفه های نمایشگاهی – طراحی دکور غرفه نمایشگاهی – دیزاین غرفه نمایشگاهی – دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی – طراحی دکور غرفه نمایشگاهی – طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تهران – خدمات غرفه سازی – شرکت آرسین دکور