برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
المان شهری سبد گل
ماکت تبلیغاتی سبد گل
ماکت حجمی سبد گل

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای دادکانی
تاریخ  پروژه : مرداد ۱۳۹۴

توضیحات پروژه

المان شهری سبد گل در مرداد ماه سال ۱۳۹۴ در مدت زمان ۲۸ روز کاری طراحی و تولید گردید. این سازه به سفارش شهرداری تهران می باشد. ابعاد این سازه به صورت تقریبی ۳ متر در ۲ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۸۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. با توجه به نوع طراحی در نوع سازه و استراکچر دیده شده، امکان جداسازی قطعات و حمل و نصب بسیار آسان و سهلی وجود دارد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها، پارک ها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد.استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

المان شهری سبد گل – ماکت تبلیغاتی سبد گل – سبد گل فایبر گلاس – سفارش ساخت المان شهری – ماکت حجمی سبد گل – سازه های تبلیغاتی محیطی – گرافیک محیطی فایبر گلاس – سفارش ساخت سازه های حجمی – دکوراتور شهرداری – اولین و بزرگ ترین شرکت سازنده ی ماکت های تبلیغاتی در ایران – مدلسازی دستگاه سی ان سی – خدمات حجم سازی فایبرگلاس –  – اولین و بزرگترین طراح و شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی در ایران – برش دستگاه سی ان سی – مدلسازی یونولیت ویژه ماکتسازی – سفارش ساخت سازه های حجمی غول پیکر – طراحی دکوراسیون کودکستان – نقاشی دیواری مدارس و دبستان – شرکت آرسین دکور