برای تماس با ما با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
المان شهری انتزاعی پارک ملت
سازنده ماکت های پارک ملت
سازنده ماکت های شهری

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، پارک ملت
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : شهرداری تهران
تاریخ  پروژه : تیر ۱۳۹۵

توضیحات پروژه

المان شهری انتزاعی پارک ملت در تاریخ تیر ۱۳۹۵ به مدت ۲ ماه طراحی و تولید گردید. این سازه به سفارش شهرداری تهران می باشد. از این سازه در دکوراسیون و دیزاین پارک ملت واقع در شهر تهران بهره گرفته شده است. ابعاد این سازه به صورت تقریبی ۶ متر در ۶ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۴۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد. استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

المان شهری انتزاعی پارک ملت – ماکت شهری فایبر گلاس – سازنده ماکت های شهری – سازنده ماکت های پارک ملت –  دکور حجمی شهری – المان های انتزاعی فایبر گلاس – اولین و بزرگ ترین گروه طراح و سازنده سازه های تبلیغاتی در ایران – تبلیغات محیطی – مدلسازی دستگاه سی ان سی – خدمات حجم سازی فایبرگلاس – arsindecor – اولین و بزرگترین طراح و شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی در ایران – برش دستگاه سی ان سی – مدلسازی یونولیت ویژه ماکتسازی – سفارش ساخت سازه های حجمی غول پیکر – طراحی دکوراسیون کودکستان – نقاشی دیواری مدارس و دبستان – شرکت آرسین دکور