برای تماس با شرکت با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
دلفین فایبر گلاس
ماکت دلفین
مدل سازی دلفین
المان شهری دلفین

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای سلطانی
تاریخ شروع پروژه : فروردین ۹۵
تاریخ پایان پروژه : اردیبهشت ۹۵

توضیحات پروژه

المان شهری دلفین در تاریخ فروردین ماه سال ۱۳۹۵ جهت زیبا سازی شهری تهران طراحی و تولید گردید. المان شهری دلفین  به سفارش شهرداری منطقه ۲۲ تهران در مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ابعاد این سازه ۲ متر و وزن آن ۳۵ کیلوگرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد. استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد. استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

المان شهری دلفین – دلفین فایبر گلاس – ماکت دلفین – مدل سازی دلفین – المان شهری فایبر گلاس – ماکت تبلیغاتی دلفین – ماکت سازی فایبر گلاس – المان شهری فایبر گلاس – مدل سازی سه بعدی –  مبلمان شهری – دکور شهری – گروه صنعتی آرسین دکور – شرکت آرسین دکور