برای تماس با شرکت با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
المان شهری انگشتر فایبر گلاس
المان شهری محرم
دکور شهری محرم

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران، اتوبان نیایش
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : شهرداری تهران
تاریخ شروع پروژه : مرداد ۱۳۹۵
تاریخ پایان پروژه : شهریور ۱۳۹۵

توضیحات پروژه

المان شهری انگشتر فایبر گلاس در تاریخ آبان ۱۳۹۴ طی مدت زمان ۲۰ روز طراحی و تولید گردید. این سازه به سفارش شهرداری می باشد. از این سازه جهت دکوراسیون و دیزاین شهری اتوبان نیایش تهران بهره گرفته شده است. ابعاد این سازه به صورت تقریبی ۳۵۰ در ۳۰۰ سانتی متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۲۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد.استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد.استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

المان شهری انگشتر فایبر گلاس – المان شهری محرم – دکور شهری محرم – المان شهری فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی انگشتر – بیلبورد حجمی – نمای بیرونی مهدکودک – برش استیکر روزرنگ – ماکت ساز – بیلبورد هنری – المان های تبلیغاتی – نمای بیرونی مهدکودک.فایبرگلاس – نمای بیرونی مهدکودک – قیمت برش استیکر روزرنگ – ساخت قطعات صنعتی با فایبرگلاس – دکوراسیون غرفه نمایشگاهی – نمای بیرونی مهدکودک – ماکت تبلیغاتی – دکور داخلی مهدکودک – ماکت ساز – شرکت آرسین دکور