برای تماس با شرکت با شماره روبرو تماس حاصل فرمایید: 44366936-021
ابزار دور پنجره
ابزار پنجره دکوراتیو
ابزار ساختمانی

اطلاعات پروژه

محل اجرای پروژه : تهران
مهندس طراح : شرکت آرسین دکور
کارفرما : آقای فرهودی
تاریخ شروع پروژه : ۱۰ مهر ۱۳۹۰
تاریخ پایان پروژه : ۲۵ مهر ۱۳۹۰

توضیحات پروژه

طراحی و ساخت ابزار دور پنجره در طرح ها و ابعاد مختلف با متریال های فایبر گلاس و یونولیت ویژه ماکت سازی، مناسب برای محیط های بیرونی (out door). رنگ و متریال استفاده شده در ساخت این ابزار های دکوراتیو در مقابل تغییرات دمایی و همچنین نور خورشید بسیار مقاوم است.

اهداف اجرای پروژه

امروزه به طراحی معماری نمای ساختمان ها, بیشتر از گذشته اهمیت می دهند. این مسئله به این دلیل است که در زیبایی ساختمان ها در مرحله ی اول, نمای بیرونی ساختمان قابل مشاهده است. ساختمان هایی با این نما به دلیل استفاده از مصالح زیبا و خاص و اجرای پیچیده آن ها, بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند. یکی از فاکتورهای مهم در معماری مدل های نمای رومی ساختمان, طراحی کلاسیک آن ها می باشد. این گونه طراحی باعث شیک شدن نمای ساختمان ها می گردد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

اینستاگرام شرکت آرسین دکور
تلگرام شرکت آرسین دکور

ابزار دور پنجره – ابزار پنجره دکوراتیو – نمای پنجره ساختمان – ابزار ساختمانی – نمای رومی ساختمان – نمای ساختمان کلاسیک – ساخت ابزار دور پنجره – فروش ابزار دکوراتیو ساختمانی – ساخت ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان – اجرای نمای بیرونی ساختمان ویلایی – فروش ویژه ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان – ابزار های دکوراتیو ساختمانی – انواع ابزار دکوراتیو – نصب ویژه ابزار های دکوراتیو ساختمانی – نصب ابزار دور پنجره – شرکت آرسین دکور